Bílé dámské jednodílné plavky výprodej

Bílé dámské jednodílné plavky výprodej
Bílé dámské jednodílné plavky s mašlí na ramenou
Bílé dámské jednodílné plavky s mašlí na ramenou
Levné bílé dámské jednodílné plavky
Levné bílé dámské jednodílné plavky

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlí
Vzhled
Materiál
Sexy
Cena
Hodnocení: 8.2/10

Ustupte od malých černých šatů, ve městě se objevila nová legenda šatníku. Seznamte se se svůdnými a naprosto stylovými bílými jednodílnými plavkami, které tuto sezónu oblékají pláže i bazény. Tohle nejsou obyčejné plavky, přátelé. Je to typická kombinace módy a funkčnosti, která je navíc okořeněná špetkou rozmarného kouzla. Promluvme si o detailech, ano? Nejprve o barvě. Tohle není jen tak ledajaká bílá. Je to taková bílá, která ve vás vyvolá představu nadýchaných obláčků, marshmallow a všeho nedotčeného. Taková bílá, která křičí: “Ano, jsem tady, abych zabíjela na pláži, ale zároveň jsem šik jako pařížská kavárna.”. A přiznejme si, kdo by se nechtěl cítit jako chodící letní sen?

Nyní k jeho báječným vlastnostem. Tento oblek je vybaven odnímatelnými košíčky, což vám dává možnost přizpůsobit si střih podle svého pohodlí. Protože buďme realisté, nikdo nechce plavky, ve kterých se cítí jako ve středověkém korzetu. A ty ozdobné uzlíky na ramenou? Ty tam nejsou jen na parádu. Každý uzel svědčí o vašem jedinečném stylu, o hravém a dobrodružném duchu, který ve vás dřímá.

Ale neopěvovaným hrdinou této plavkové ságy je bezpochyby její hladká látka. Nejedná se o škrábavý, nešetrný materiál, který vám zanechává nevzhledné červené skvrny a nutně potřebuje aloe vera. Ne, pane! Tato látka je hladší než projev politika v den voleb. Miluje vaši pokožku jako dávno ztracený milenec a objímá vaše křivky jako starý přítel. Takže, milí plážoví povaleči a lehátka u bazénu, je na čase vylepšit své plavky. Tyto bílé jednodílné plavky nejsou jen na prodej, jsou tu, aby revolučně změnily vaši letní stylovou ságu. A nezapomeňte, že život je příliš krátký na nudné plavky!

Materiál

  • Hlavní: 95% POLYESTER, 5% ELASTAN. Podšívka: 90% POLYESTER, 10% ELASTAN

Cena v době recenze: 199

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Bílé dámské jednodílné plavky výprodej.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Podobné: || || ||

Snadný výběr plavek podle vlastností... zde

« Předchozí Unikátní nařasené bordó jednodílné plavky stvořené na dovolenou u moře

Unikátní nařasené bordó jednodílné plavky stvořené na dovolenou u moře

» Další Plavky se sukní ve velikostech pro plnoštíhlé

Plavky se sukní ve velikostech pro plnoštíhlé