Italské monokini Juanita

Italské monokini Juanita
Italské monokini Juanita
Italské monokini Juanita
Italské monokini Juanita
Italské monokini Juanita

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlí
Vzhled
Materiál
Sexy
Cena
Hodnocení: 6.6/10

Jednodílné plavky vůbec nemusí být nudné. Názorným příklad vám budou tyto moderní monokiny od italské značky David. Jejich celočerné provedení ocení každá žena. Protože se jedná o typ plavek monokiny, tak jsou v plavkách vaše záda krásně odhalena a totéž platí pro boky. Návrháři se nebáli použít moderního a přesto odvážného motivu lebek. Na první pohled si ho možná ani nevšimnete, je totiž rafinovaně zamaskován pomocí různobarevně kovových plíšků, které motiv tvoří.

Košíčky mají vyjímatelnou výztuhu a neobsahují kostice. Ramínka jsou prakticky odepínatelná se zavazováním za krkem. Plavky si lze tedy přizpůsobit své náladě a hlavně pohodlí. Stejně jako ramínka, tak i podprsenku a kalhotkovou část si budete zavazovat, nicméně na zádech či bocích.

U plavek je velmi důležité zpracování a použité materiály. Mořská voda, chlorovaná voda v bazénech a sluneční paprsky dokáží plavky zničit během jediné sezóny. Plavky Juanita jsou ušity z příjemného rychleschnoucího materiálu a vnitřní část je zesílena plavkovou látkou. Italská kvalita je zde ideální volbou.

Materiál

  • 80% polyamid, 20% elastan

Cena v době recenze: 1 119

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Italské monokini Juanita.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Snadný výběr plavek podle vlastností... zde

« Předchozí Jednodílné plavky Maria Bonita by PHAX Artemis

Jednodílné plavky Maria Bonita by PHAX Artemis

» Další Plavky Evka

Plavky Evka