Moderní dámské plavky Sunflair 2016

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlí
Vzhled
Materiál
Sexy
Cena
Hodnocení: 6.8/10

Jedinečný design, komfortní nošení, nevídané pohodlí a zvyšující se pocit sebevědomí na pláži. Říkáte, že to není možné? Omyl! Právě s těmito monokinami to možné je, ba dokonce je to velmi snadné. Jednodílné plavky Sunflair se stanou vaším nejoblíbenějším letním kouskem, jen co si je poprvé vezmete na sebe. Plavky jsou ušity z vysoce kvalitního darwinského materiálu, který zajišťuje luxusní nošení, vysokou odolnost proti chlóru a má rychleschnoucí vlastnosti.

U tohoto modelu oceníte zejména módní tisk a jeho střídavě se zužující a rozšiřující proužky a kostičky. Tyto zajistí, že se vám krásně opticky vytvaruje postava a vynikne váš pas.

Dámy s větším poprsím, tak jako já, určitě ocení korzetovou výztuž v oblasti prsou. Ňadra si budou velebit v měkkých košíčcích podpořených gumou pod prsy. Plavky mají z vnitřní přední strany pohodlnou polyesterovou podšívku, takže se nemusíte bát nechtěného prosvítání.

Materiál

  • 100% polyester. Košíčky: 53% polyuretan, 47% polyester. Korzetová vsadka: 84% polyamid, 16% elastan. Podšívka: 100% polyamid

Cena v době recenze: 2 069

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Moderní dámské plavky Sunflair 2016.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Snadný výběr plavek podle vlastností... zde

« Předchozí Černé jednodílné plavky s push up vycpávkami

Černé jednodílné plavky s push up vycpávkami

» Další Plavecké jednodílné plavky Winner Aqua I

Plavecké jednodílné plavky Winner Aqua I