Protetické plavky se zeštíhlujícími lištami

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlí
Vzhled
Materiál
Sexy
Cena
Hodnocení: 7.0/10

Protetické plavky Timo představují skvělé řešení pro všechny ženy, jež prodělaly operativní odstranění prsu. Na první pohled se jedná o naprosto normální jednodílné plavky v krásném letním designu, avšak první dojem klame. Obsahují totiž speciálně upravenou podprsenku s kapsou na epitézu. Díky nim opět získáte ztracenou sebedůvěru!

Plavky Timo jsou výjimečné. Plavek tohoto druhu je velice málo a většinou se těžce shánějí. Tyto mají navíc pěkný blankytný design se zeštíhlujícími lištami a barevným motivem, který se na světle leskne. Konečně budete se svým odrazem v zrcadle spokojená. Nadmíru spokojená také budete z materiálového složení, jež odpovídá té nejvyšší kvalitě. Látka je dostatečně pružná, hladká a příjemná k pokožce. Citlivé partie nedráždí jako jiné plavkové materiály, ale naopak jim dopřává prodyšnost.

Těšit se ze svého vzhledu můžete i po operaci. Současný trh nabízí mnoho vychytávek a možností, jak se zase začlenit mezi ostatní. Jednou takovou pomůckou jsou právě tyto protetické plavky Timo.

Materiál

  • 80% polyamid, 20% elastan

Cena v době recenze: 699

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Protetické plavky se zeštíhlujícími lištami.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Podobné: || ||

Snadný výběr plavek podle vlastností... zde

« Předchozí Zebrované jednodílné plavky Litex

Zebrované jednodílné plavky Litex 2018

» Další Jednodílné plavky pro těhotné

Jednodílné plavky pro těhotné