Růžové dámské jednodílné plavky levně

Růžové dámské jednodílné plavky levně
Jednobarevné růžové dámské plavky
Jednobarevné růžové dámské plavky
Růžové plavky v celku
Růžové plavky v celku

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlí
Vzhled
Materiál
Sexy
Cena
Hodnocení: 7.8/10

Růžové dámské jednodílné plavky, které zdobí několik výrazných prvků zvyšujících jejich estetickou a funkční hodnotu. Tyto plavky jsou ideální pro ženy, které hledají levnou a zároveň stylovou možnost pro letní období. Jedním z hlavních designových prvků je odnímatelná výztuha košíčků, což je funkce oceňovaná mnoha ženami, protože poskytuje flexibilitu v otázce podpory a tvarování prsou. Výztuhy lze snadno odstranit nebo přidat podle potřeby, což umožňuje nositelce upravit plavky k dosažení požadovaného vzhledu a pocitu pohodlí. Dekorativní uzel umístěný uprostřed výstřihu přidává k plavkám ženský a hravý akcent. Nejenže je to esteticky příjemný detail, ale může také pomoci upravit oblast dekoltu pro lepší padnutí. Kombinace jasné růžové barvy a dekorativního uzlu vytváří vzhled, který je svěží a hravý, a přitom dostatečně sofistikovaný na to, aby vyčníval z davu na pláži nebo u bazénu.

Hluboký výstřih na zádech je dalším prvkem, který těmto plavkám dodává eleganci a zároveň funkčnost. Hluboký výstřih nejen že působí esteticky přitažlivě, ale také umožňuje snadnější pohyb a je ideální pro opalování, čímž minimalizuje viditelné opalovací linky. Hluboký výstřih také nabízí vzdušnost a pohodlí během horkých letních dní. Plavky jsou navrženy s jemným zábleskem, který látku nechává lehce třpytit na slunci, což dodává plavkám pocit luxusu a zábavy. Růžová barva plavek je trendová a živá, což je ideální pro letní sezónu a může být dobře kombinována s různými doplňky, jako jsou plážové tašky, klobouky a sandály.

Tento konkrétní kousek oblečení se stane praktickým a zároveň stylovým přírůstkem do šatníku každé ženy, která hledá cenově dostupnou, ale přitom trendy možnost plavek. Ať už jste na rodinné dovolené nebo trávíte den u bazénu s přáteli, tyto růžové jednodílné plavky zajistí, že budete pohodlně a s důvěrou vystupovat.

Materiál

  • Hlavní: 67% POLYESTER, 26% METALÍZOVANÉ VLÁKNO, 7% ELASTAN. Podšívka: 100% POLYESTER

Cena v době recenze: 299

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Růžové dámské jednodílné plavky levně.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Podobné: || || ||

Snadný výběr plavek podle vlastností... zde

« Předchozí Bílé dámské jednodílné plavky s poloprůhlednými vsadkami

Bílé dámské jednodílné plavky s poloprůhlednými vsadkami

» Další Sexy dámské jednodílné plavky levně

Sexy dámské jednodílné plavky levně