Červené dámské jednodílné menstruační plavky Dorina Aqua Moon

Červené dámské jednodílné menstruační plavky Dorina Aqua Moon
damske-menstruacni-plavky-v-celku
damske-menstruacni-plavky-v-celku
Červené jednodílné menstruační plavky na plavání
Červené jednodílné menstruační plavky na plavání

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlí
Vzhled
Materiál
Sexy
Cena
Hodnocení: 8.2/10

Připravte se na to, že v menstruačních plavkách Dorina Aqua Moon uděláte parádu! Tento převratný výrobek přináší revoluci do plážových dnů a bazénových párty pro ženy po celém světě. Tyto zářivě červené jednodílné plavky nejsou jen o stylu a pohodlí, ale také o tom, že vám dávají svobodu užívat si vodních aktivit bez obav z menstruace. Plavky Dorina Aqua Moon fungují jako samostatná menstruační pomůcka při slabé menstruaci, kdy absorbují až 10 ml menstruační tekutiny. Přesně tak, můžete se bez obav vrhnout do vln nebo udělat dělovou kouli! Při silnější menstruaci slouží jako další bezpečnostní vrstva pro vaše obvyklé menstruační pomůcky – ať už jde o kalíšek, houbičku nebo (bio)tampon.

Vnitřní superabsorpční vložka díky použité speciální technologii krvácení “uzamkne” uvnitř, krev tak neprosakuje do lícu plavek ani se neuvolňuje do okolní vody. Savá vrstva je “zalaminovaná” nepropustnou vrstvou, díky které zůstane vše tam, kde má být. Vnější materiál z mikrovlákna má pro ještě větší spolehlivost vodoodpudivou úpravu. Udržitelný materiál – mikrovlákno, z kterého jsou plavky ušity, pochází z recyklovaných plastů a rybářských sítí. Volbou opakovaně použitelných menstruačních plavek šetříte životní prostředí a snižujete množství odpadu v podobě jednorázových hygienických potřeb.

Tyto plavky jsou především o sebevědomí a pohodlí. Je jako vaše nejlepší kamarádka u vody, která je vám vždy oporou a postará se o to, abyste si to užila co nejlépe. Tak proč si nechat diktovat, kdy můžete a kdy nemůžete vyrazit na pláž nebo do bazénu? S menstruačními plavkami Dorina Aqua Moon se můžete osvobodit od omezení způsobených cyklem a vrhnout se po hlavě do zábavy!

Materiál

  • 80 % polyester (recyklované mikrovlákno), 20 % elastan

Cena v době recenze: 990

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Červené dámské jednodílné menstruační plavky Dorina Aqua Moon.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Podobné: || || ||

Snadný výběr plavek podle vlastností... zde

« Předchozí Levné jednodílné stahovací plavky Bonprix zeštíhlující břicho a boky

Levné jednodílné stahovací plavky Bonprix zeštíhlující břicho a boky

» Další Unikátní nařasené bordó jednodílné plavky stvořené na dovolenou u moře

Unikátní nařasené bordó jednodílné plavky stvořené na dovolenou u moře