Extravagantní jednodílné plavky s dlouhými rukávy a korzetovou vázačkou na zádech

Extravagantní jednodílné plavky s dlouhými rukávy a korzetovou vázačkou na zádech
Plavky mají v přední části zip
Plavky mají v přední části zip
Dámské jednodílné plavky korzetového typu
Dámské jednodílné plavky korzetového typu

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlí
Vzhled
Materiál
Sexy
Cena
Hodnocení: 8.2/10

Vydejte se do světa módy s těmito extravagantními jednodílnými plavkami s dlouhými rukávy a korzetovou vázačkou na zádech. Tyto plavky představují dokonalou kombinaci stylu a funkčnosti, přinášejí neotřelý vzhled, který zaručeně upoutá pozornost. Každý detail těchto plavek byl pečlivě navržen tak, aby nejen vypadaly úžasně, ale také poskytovaly maximální pohodlí a podporu. Dlouhé rukávy přidávají plavkám nečekaný prvek, který je činí výjimečnými. Tento unikátní design je nejen esteticky přitažlivý, ale také praktický, protože poskytuje ochranu před sluncem. Když k tomu přidáme korzetovou vázačku na zádech, která umožňuje přizpůsobení plavek podle vaší postavy, výsledkem je dokonale padnoucí kousek, který zvýrazní vaše křivky a dodá vám sebevědomí.

Korzetová vázačka na zádech je skutečným uměleckým dílem. Tento prvek nejenže skvěle vypadá, ale také vám umožňuje přizpůsobit plavky přesně podle vašich potřeb, což zajišťuje maximální pohodlí a oporu během celého dne. V kombinaci s hlubokým výstřihem vpředu a dlouhými rukávy vytváří tento design sofistikovaný a svůdný vzhled, který ocení každá moderní žena.

Materiál plavek je vysoce kvalitní a odolný, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a stálost barev. Tyto plavky nejenže skvěle vypadají, ale také se snadno udržují, což z nich činí praktický doplněk pro každou dovolenou nebo den u vody. Dopřejte si luxus a styl, který tyto extravagantní plavky přinášejí, a buďte vždy připravena zazářit. Investujte do svého letního šatníku a zvolte extravagantní jednodílné plavky s dlouhými rukávy a korzetovou vázačkou na zádech pro nezapomenutelné chvíle plné originality a pohodlí. S těmito plavkami budete vždy připravena upoutat pozornost a cítit se skvěle.

Cena v době recenze: 599

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Extravagantní jednodílné plavky s dlouhými rukávy a korzetovou vázačkou na zádech.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Podobné: || || ||

Snadný výběr plavek podle vlastností... zde

« Předchozí Levné jednodílné plavky s řasením a vázačkou na boku

Levné jednodílné plavky s řasením a vázačkou na boku

» Další Černé dámské jednodílné plavky z lesklého metalického materiáluČerné dámské jednodílné plavky z lesklého metalického materiálu

Černé dámské jednodílné plavky z lesklého metalického materiálu